Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ogłoszenia na 16. Niedzielę Zwykłą

  1. Dzisiaj XVI Niedziela Zwykła,
    • po Eucharystii przed każdym z kościołów pobłogosławię samochody, motocykle, rowery, hulajnogi, quady, wózki dziecięce.
  2. W środę jak każdego tygodnia zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu oraz możliwość skorzystania ze spowiedzi po Mszy Świętej wieczornej do godz. 20.00.
    • tego dnia wspominamy rodziców Najświętszej Maryi Panny świętych Joachima i Annę; pamiętajmy w tym dniu szczególnie o wszystkich Babciach i Dziadkach.
  3. Zachęcam do przekazania pielgrzymom swoich intencji, w których będą modlić się podczas pielgrzymki na Jasną Górę w dniach 29 lipca-7 sierpnia i zaniosą je przed oblicze Matki Bożej Częstochowskiej. Intencje można składać do specjalnie przygotowanej skrzynki przy ołtarzu Matki Bożej Bolesnej.
    • tych, którzy nie będą mogli wędrować bardzo serdecznie zapraszam do pielgrzymowania duchowego od 29 lipca do 6 sierpnia – oprócz niedziel. Podczas trwania pielgrzymki grupa duchowego uczestnictwa będzie się spotykaław bazylice po wieczornej Mszy Świętej. Spotkania pielgrzymkowe to modlitwa, rozważanie słowa Bożego, śpiew i towarzyszenie pielgrzymom zmierzającym na Jasną Górę.