Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ogłoszenia na 11. Niedzielę Zwykłą

1. Dziękuję za ofiary składane na tacę w ramach Niedzieli Gospodarczej:

– Legnickie Pole: 1.489,55 zł

– Gniewomierz: 542 zł

– Mikołajowice: 256 zł plus 100 zł ofiary indywidualnej na witraż

2. Próba generalna dla młodzieży bierzmowanej wraz ze świadkami we wtorek o godz. 16.30 w bazylice.Natomiast spowiedź dla młodzieży, świadków i rodziców w czwartek również o godz. 16.30.

3. W piątek (21 czerwca) ogromna uroczystość, czyli zakończenie roku szkolnegoMsza Świętadziękczynna za ten rok szkolny w intencji dyrekcji, nauczycieli, wszystkich pracowników szkoły, dzieci, młodzież, rodziców będzie celebrowana o godz. 8.00 – zapraszam Was wszystkich na tę Mszę Świętą, gdzie również będzie prosili o spokojny czas wakacji. 

również tego dnia o godz. 18.00 młodzież z klasy 8 przystąpi do Sakramentu Bierzmowania. Mszy Świętej będzie przewodniczył Ksiądz Prałat Robert Kristman, Wikariusz Generalny i proboszcz katedry. Zwracam się z prośbą o podjęcie wyzwania modlitewnego w intencji młodzieży. Z tyłu kościoła znajdują się kartki z modlitwą do codziennego odmawiania.

4. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa od wtorku do soboty po wieczornej Mszy Świętej. 

5.  Ze względu na czas wakacyjny i urlopowy OD LIPCA DO SIERPNIA ULEGA ZMIANIE PORZĄDEK NIEDZIELNYCH MSZY ŚWIĘTYCH, który będzie wyglądał następująco: 8.30 – Gniewomierz; 10.00 – Legnickie Pole, 11.30 – Mikołajowice. MSZE ŚWIĘTE W TYGODNIU (od wtorku do soboty): o godz. 17.00.