Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ogłoszenia na 6. Niedzielę Zwykłą

  1. Dzisiaj w sposób szczególny pamiętam o ofiarach trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii. Niech dobry Bóg ma w swojej opiece wszystkie ofiary tej tragedii. Niech zmarłych obdarzy życiem wiecznym, a tym, którzy ocaleli, da nadzieję i duchowe umocnienie. Wsparcie materialne można złożyć do puszki. Przekażemy je na konto Caritas Polska. 
  2. W środę dzień poświęcony Matce Bożej Bolesnej. 17.30 nowenna, 18.00 Msza Święta. Po Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.
  3. W piątek (17 lutego) swój dzień patronalny obchodzi Biskup Senior Zbigniew Kiernikowski. Pamiętajmy tego dnia w modlitwach osobistych o Dostojnym Solenizancie wypraszając wszelkie potrzebne łaski przez orędownictwo Matki Bożej Łaskawej i św. Józefa. 
  4. Rozpoczynamy w parafii projekt „KULTURALNA PARAFIA”. Będą to cykliczne propozycje wspólnego skorzystania z wyjazdów kulturalnych np. do opery, teatru, kina itp. Pierwszą propozycją i zaproszeniem jest wyjazd do Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu w dniu 4 kwietnia (Wielki Wtorek) na koncert „Pasja według św. Jana” Jana Sebastiana Bacha w wykonaniu Wrocławskiej Orkiestry Barokowej oraz chóru Windsbacher Knabenchor i wybitnych solistów. Wyjazd ok. 16.30, powrót ok. 23.00. Koszt biletu i autokaru to 150 zł. Mamy do dyspozycji 20 miejsc. Zapisy do końca lutego. 
  5. W celu załatwienia jakichkolwiek spraw w kancelarii parafialnej zapraszam w środy – godz. 20.00 oraz piątki – godz. 19.00

Życzę obfitości Bożych łask w nowym tygodniu, a dzieciom, młodzieży i nauczycielom życzę radosnego wypoczynku w czasie rozpoczynających się ferii zimowych.
Niech Pan umacnia nas swoim błogosławieństwem.