Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ogłoszenia na 5. Niedzielę Zwykłą

  1. Dziękuję wszystkim, którzy wczoraj spieszyli z pomocą przy sprzątaniu dekoracji świątecznych oraz całej bazyliki:
    • Legnickie Pole: dziękuję za pomoc: Tadeuszowi Kłaczkowi, Piotrowi Stelmchowiczowi, Henrykowi Krysiewiczowi, Bartłomiejowi i Adamowi Marconiom, Lucynie i Wiesławowi Nowakom, Tomaszowi Surmiakowi, Helenie Hoć, Joannie i Piotrowi Prodanom, Iwonie Niedbale, Edycie Paczkowskiej-Pater, Adrianowi Czochara, Piotrowi Kukułce, Patrykowi Wardęckiemu.
  2. W przyszłą Niedzielę (11 lutego) Światowy Dzień Chorego – tego dnia zachęcam wszystkie rodziny o zmobilizowanie się, a także sąsiadów i przywiezienie osób starszych, schorowanych na Mszę Świętą o godz. 13.00 – na zakończenie tej Mszy będzie udzielany sakrament namaszczenia chorych – przypominam, że przystępując do tego sakramentu trzeba być w stanie łaski uświęcającej.
    • dzień 11 lutego to także 18 rocznica święceń biskupich Księdza Biskupa Legnickiego Andrzeja Siemieniewskiego. Naszego Pasterza polecamy serdeczniej pamięci modlitewnej.
    • jest to II niedziela miesiąca, czyli niedziela gospodarcza. 
  3. W tym tygodniu zakończenie wizyty duszpasterskiej. W sobotę (10 lutego) tzw. „kolędowa dodatkowa” – wszystkie rodziny i osoby, które nie mogły przyjąć księdza w wyznaczonym terminie mogą zgłosić chęć wizyty do czwartku (8 lutego) pod numerem telefonu: 504-74-64-54.
  4. W czasie trwania kolędy kancelaria parafialna będzie nieczynna. Wszelkie sprawy można zgłaszać rano po Mszy Świętej o 8.00 lub umówić się telefonicznie.