Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ogłoszenia na 6. Niedzielę Wielkanocną

1. Dziękuję bardzo serdecznie w swoim imieniu oraz w imieniu Hipolita, Gustawa i Jordana za Waszą otwartość w przyjęciu w zeszłym tygodniu naszych gości z Republiki Środkowej Afryki. Dziękuję również za otwartość Waszych serc i wsparcie materialne. Nasi goście zebrali: 4.026 zł i 20 euro. 

2. Zapraszam od wtorku do soboty na nabożeństwa majowe o godz. 17.30. 

3. W środę uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski, zapraszamy do modlitwy w intencji Ojczyzny 

4. Przyszła niedziela jest to druga niedziela miesiąca, zatem będzie to tzw. NIEDZIELA GOSPODARCZA.Przypominam, że pozostało nam do spłaty za oświetlenie 10.000 zł. Również wczoraj została uruchomiona ponownie zrzutka na tej cel w internecie pod adresem: https://zrzutka.pl/7fuzmk . Można tam poprzez przelew internetowy przekazać swoje wsparcie na oświetlenie również w formie wpłaty anonimowej. 

5. W najbliższy piątek od godz. 10.00 odwiedzę osoby chore z Komunią Świętą.

6. Przypominam, że 19 maja odbędzie się uroczystość Pierwszej Komunii Świętej do której przystąpi 44 dzieci z naszej parafii. Tego dnia będzie zmieniony porządek Mszy Świętych. Gniewomierz godz. 8.30, Mikołajowice godz. 10.00, Legnickie Pole godz. 14.30 – te trzy Eucharystie będą dla ogółu wszystkich wiernych, natomiast uroczystość komunijna odbędzie się na Mszy Świętej o godz. 12.00, lecz ze względu na dużą ilość dzieci oraz zaproszonych gości – bardzo prosiłbym pozostałe osoby o wybór innych godzin Eucharystii.