Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ogłoszenia na 14. Niedzielę Zwykłą

  1. Dzisiaj XIV Niedziela zwykła,
    1. dziś II niedziela miesiąca, czyli niedziela gospodarcza. Wszelkie ofiary, które będą składane na tace w Legnickim Polu przeznaczymy na wymianę oświetlenia kościoła. Za wszelki dar serca już dzisiaj bardzo dziękuję.
  2. W środę jak każdego tygodnia zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu oraz możliwość skorzystania ze spowiedzi po Mszy Świętej wieczornej do godz. 20.00. 
  3. Zapraszam do tworzenia w naszej parafii Grupy Duchowego Uczestnictwa PPL, która będzie towarzyszyć swoją modlitwą idącym pielgrzymom. Każdego dnia od 29 lipca do 6 sierpnia (oprócz niedziel) będziemy spotykali się w bazylice na wspólnej modlitwie, rozpoczynając od Mszy Św. wieczornej. Po Mszach Świętych można zapisać się na zakup specjalnego zestawu duchowego uczestnika: książeczka z rozważaniami i plakieta w kwocie 25 zł. 
  4. Już dzisiaj zapraszam 16 lipca (niedziela) na Msze Święte, tego dnia będzie wspomnienie Matki Bożej Szkaplerznej. Kto będzie miał takie pragnienie będzie mógł przyjąć szkaplerz po każdej z Eucharystii. Prosiłbym o zakup szkaplerza we własnym zakresie.
  5. W dniach 13-20 lipca zastępstwo w parafii będzie pełnił ks. Mateusz Rycek. Wszelkie sprawy związane ze sprawami kancelaryjnymi, pogrzebami, wezwaniem do chorych należy zgłaszać po Mszy Świętej w Legnickim Polu lub telefonicznie dzwoniąc na numer plebanii: 76-858-21-85, który będzie przekierowany bezpośrednio do ks. Mateusza.