Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ogłoszenia na 4. Niedzielę Wielkiego Postu

1. Dziś II niedziela miesiąca, czyli niedziela gospodarcza. Wszelkie ofiary składane na tace w Legnickim Polu przeznaczymy na spłatę oświetlenia prezbiterium.

2. W środę Msza Święta o godz. 18.00 – nie będzie nabożeństwa oraz adoracji.

3. Tradycyjnie zapraszam na nabożeństwa pasyjne:

Droga Krzyżowa – w piątki o 17.15

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym – w niedziele ok. 13.45. W tym tygodniu będą nam towarzyszyły postać Maryi – Matki towarzyszącej na drodze śmierci swojego Syna. 

Przez cały Wielki Post z tyłu bazyliki będzie skarbona z napisem KWIATY, gdzie można złożyć ofiarę na dekoracja świąteczne do Bożego Grobu, ołtarza adoracji

4. W tym Wielkim Poście zapraszam do wsparcia modlitewnego oraz materialnego DOMU DZIECKA przy ul. Słubickiej w Legnicy. Ofiary można do składać do jednej ze skarbon z tyłu bazyliki. 

5. Od przyszłej niedzieli REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE pod hasłem: „Rzeka Miłości” (17-20 marca).Nauki rekolekcje w niedziele na zakończenie każdej Mszy Świętej, natomiast od poniedziałku do środy Msze Świętą i konferencja: 16.00 (Gniewomierz), 17.30 (Mikołajowice) i 19.00 (Legnickie Pole). Konferencje i świadectwa wygłoszą dla nas Monika i Marcin Gomułkowie – małżeństwo, rodzice Adasia, Zuzi i Ali. Prowadzą bloga oraz kanał YT “Początek wieczności”, gdzie dzielą się swoim doświadczeniem przeżywania małżeństwa i rodzicielstwa z Bogiem w centrum. 
Jak sami o sobie piszą: “Małżeństwo jest BOSKIE? Jesteśmy o tym święcie przekonani! 😉 Zapraszamy do doświadczania tego daru – Miłości mocniejszej niż śmierć – razem z nami!”. 

6. Spowiedź przedświąteczna zaplanowana jest w dniach 25-27 marca (od poniedziałku do środy) w godzinach 19.00-21.00. 

7. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie otwarta tylko w piątek o godz. 19.00. 

8. W sobotę (16 marca) nie będzie Mszy świętej o godz. 9.00.