Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ogłoszenia na 31. Niedzielę Zwykłą

 1. Trwa modlitwa wypominkową, którą rozpoczynamy w Legnickim Polu o 17.30. Plan modlitwy na ten tydzień: 
  • 06 XI (pon): Asama, Wyspiańskiego, Piastowska, Klasztorną
  • 07 XI (wt): św. Jadwigi, Turecka, Janczarska i Strachowice
  • 08 XI (śr): Benedyktynów, Fredry, Rycerska, Słowackiego, Sienkiewicza, Tatarska
  • 09 XI (czw): wypominki w Gniewomierzu o 17.00
  • 10 XI (pt): wypominki w Mikołajowicach o 17.00
  • 11 XI (sob): Księginice, Ogonowice, Lubień, Biskupice i Raczkowa
 2. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej wieczornej do godz. 20.00 – w tym czasie będę posługiwał w konfesjonale, jeżeli ktoś chciałby skorzystać ze spowiedzi. 
 3. Wszystkich dorosłych zapraszam na katechezy pod nazwą „Wspólnota 120”. Spotkania przeznaczone są dla wszystkich osób pełnoletnich: kobiet, mężczyzn, małżeństw i wszystkich chętnych. W trakcie spotkań będziemy poruszali najróżniejsze tematy zwarte w Katechizmie Kościoła Katolickiego tj. sens życia, stworzenie, świat, kwestie moralne, wyjaśnienie przykazań, co znaczy świętych obcowanie, po co niedzielna Eucharystia itd. Nanajbliższe spotkanie w środę 8 listopada o 20.00 w domu parafialnym. Temat: „Bóg Ojciec, który jest Wszechmogący”.
 4. W piątek (10.11) zapraszam młodzież na spotkanie GRUPY MŁODZIEŻOWEJ – tym razem będzie to sekcja młodsza, czyli klasy 5-8 szkoły podstawowej. Rozpoczynamy o godz. 19.30. Zachęcam, by wziąć ze sobą na spotkanie gry planszowe. 
 5. W najbliższą sobotę obchodzimy Dzień Niepodległości, 11 listopada – tego dnia Msze Święte: 8.30 (Gniewomierz), 10.00 (Legnickie Pole) – Msza Święta w intencji Ojczyzny, 11.30 (Mikołajowice). Msza Święta o godz. 18.00 jak zwykle już z niedzieli. Tego dnia nie będzie Mszy Świętej w Legnickim Polu o 9.00.
 6. Za tydzień  II niedziela miesiąca, czyli niedziela gospodarcza. Wszelkie ofiary, które będą składane na tace w Legnickim Polu przeznaczymy na wymianę oświetlenia bazyliki.